Grudniownik w akcji! | AgnieszkaD

 

Witajcie w tym gorącym, przedświątecznym czasie!
Jak Wam idzie tworzenie grudniowników? Działacie na bieżąco, czy czekacie na przerwę świąteczną aby złapać oddech i wszystko pouzupełniać? Ja się przyznam, że pół na pół, mam już kilka stron uzupełnionych, a kilka czeka jeszcze w kolejce ;)

Tworzenie grudniowego albumu sprzyja wieczornym spacerom w poszukiwaniu pięknych, świątecznych światełek. Nam nie było trudno, warszawska Starówka już od początku grudnia wygląda wprost magicznie! Zdjęcia, które wyjątkowo lubię drukuję w większym formacie. Jeśli mam więcej niż jedno zdjęcie korzystam z otwieranych kart i schowków.


Niektóre strony są bardzo proste w wykonaniu, wystarczy parę stempli i kredek i tło mam gotowe. Takie jasne tła dodają mroźnego, zimowego klimatu.

W moich pracach bardzo lubię używać etykietek! Ci z Was, którzy zakupili zimowe zestawy bądź kurs, mają dostęp do pliku, z którego pochodzą etykietki użyte w tym albumie.W poszukiwaniu świątecznego klimatu zajrzeliśmy do pobliskiego centrum florystycznego. Dekoracje które tu mają przyprawiają o świąteczny zawrót głowy! I to był taki dzień, kiedy absolutnie nie zmieściłam się na jednej stronie. Zrobiłam więc jedną rozkładówkę z dużym zdjęciem, oraz kolejną z otwieranymi kartami.

To wszystko na dziś, życzę Wam pięknych i zdrowych Świąt!

W albumie korzystałam z:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.