Święta tuż tuż | Kaha

Cześć!

Komu ten rok przeleciał, o tak! Człowiek nie zdąży głowy odwrócić a tu myk - i poleciało!

Grudzień zbliża się ku końcowy, za chwilę Święta i powitamy Nowy Rok. Ale zanim to nastąpi to dziś pokażę Wam swoje świąteczne prace z kolekcji Frosty Season.


Lubię obdarowywać najbliższych rękodziełem więc i tym razem z myślą o najbliższych powstał ten zestaw - kartka oraz pasująca do niej bombka, którą można zawiesić na ścianie lub w innym miejscu.


Dekoracje utrzymałam w kolorystyce niebiesko-brązowo-białej, która to kojarzy się z zimowym czasem, lekkim mrozem ale też domową przytulnością. Papiery idealnie dopasowane do siebie więc tak naprawdę problemem było, który arkusz wybrać a nie jak dopasować do siebie kolory :) za to lubię kolekcje papierów - wszystko do siebie pasuje.


Znacie już moje upodobanie do wycinania elementów z papieru :) wiec i tym razem wycięłam ich sporo by stworzyć kompozycje i wiecie co - ciężko mi przestać dokładać do kompozycji elemtów, robię to nawet dnia następnego kiedy wydawałoby się praca już dawano jest skończona :D

Ale oprócz elementów z papieru wykorzystałam również chipboardy, enamel dotsy i tekturki.
Mam nadzieję, że taka forma spodobała Wam się i może sami spróbujecie stworzyć podobne projekty.

A korzystając z okazji, że to mój ostatni wpis w ramach DT to chciałabym podziękować Wam, odwiedzającym blog, za wspólne lata, za komentarze i za to, że mogłam Was inspirować :)

I życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt, radości i spotkań w gronie najbliższych a także wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 


Ściskam!

Kaha
W swojej pracy wykorzystałam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.