Wakacyjny layout Journal Stories

 Marzenia o dalekich podróżach są na razie poza zasięgiem, ale dobrze chociaż powspominać, zwłaszcza, gdy znajdzie się zdjęcia idealnie pasujące do nowej kolekcji JOURNAL STORIES :)


Zrobiłam wakacyjny layout, ale myślę też nad mini albumem - zachwyciły mnie kolory kolekcji! Są wprost idealne do wakacyjnych zdjęć, słonecznych, niespiesznych, leniwych chwil.

W LO wykorzystałam papier w dwóch rozmiarach, naklejki, chipboardy z nowej kolekcji. Tło to papier z kolekcji DON'T GROW UP - jeden z moich ulubionych arkuszy w chłodnym odcieniu beżu - piękny, a do tego świetnie zgrał się ze zdjęciem.Użyłam także stempli z zestawu z kaktusami, który nie jest już niestety dostępny (to dowód na to, że nie można się zastanawiać nad zakupami, bo znikają z półek, haha), a także stempli z zestawu Arrows&strings, które można dowolnie komponować na projektach. Lubię takie zestawy, które pozwalają na własne kompozycje. Pozdrawiam serdecznie!


Wykorzystane produkty:

   
     
https://shop.studioforty.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_5494.jpg
 
https://shop.studioforty.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_5334.jpg     https://shop.studioforty.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_5387.jpg 
 
https://shop.studioforty.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_5596.jpg      https://shop.studioforty.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_5590.jpg 
 
https://shop.studioforty.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_5507.jpg

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.