Jesienny album | Scrapczak

Cześć! 

Ostatnie wieczory coraz bardziej sprzyjają klejeniu, więc tym razem mam coś wypasionego. Dziś prezentuję Wam mój pierwszy mini album na tym blogu. Ma wymiary 10x15 cm, więc można określić go jako maluszka, jednak niech Was to nie zwiedzie. Stawiam, że nie uwierzycie mi na słowo, że pomieścił on ok. 60 zdjęć, na których zachowałam wspomnienia z października i listopada ubiegłego roku. Tak, 60 zdjęć :D
Większość zdjęć ma wymiary 6x4,5 cm, ale z powodzeniem mogłam je wydrukować większe. Mimo takiej liczby fotografii, w albumie nie brakuje światła, a nawet ma jeszcze kilka wolnych stron do zapełnienia :) Brakuje w nim jednak journalingu, ale wolę uzupełniać o niego swoje prace po publikacji, bo są to, jak wiadomo, dość osobiste zapiski.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak album wygląda i, co najważniejsze, jak "pracuje" w środku - zapraszam Was na krótką prezentację w formie filmu na YouTube tutaj.

Album wykonałam z przytulnej kolekcji Cozy Time. Do jego przygotowania użyłam arkuszy 30x30 oraz kart o formacie DL z kolekcji. Do tego naklejki z kolekcji, mnóstwo naklejek i trochę stemplowania. Prosto i efektywnie :)Uwielbiam kombinować z budową albumów i dzięki temu maluszkowi przypomniałam sobie, jaką frajdę mi to sprawia, a przecież tak dawno tego nie robiłam. Tak się rozpędziłam z tym albumowaniem, że mam już w głowie projekt grudniownika z zimowego kit-u z kolekcją WINTER. Już teraz serdecznie zapraszam Was do wspólnego tworzenia podczas live na profilu Studio Forty na Facebooku. Razem wykonamy uroczy album na grudniowe wspomnienia. Dokładne godziny emisji bedą ogłaszane na profilach Studio Forty. Będziecie ze mną? :)

Pozdrawiam!

Magda Scrapczak

Użyte produkty


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.