December memories | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka i dziś chcę Wam pokazać grudniowe strony w albumie stworzone na kolekcji WINTER FUN.

Zamówiony zestaw do dokumentowania grudniowych wspomnień dostajecie w szarej kopercie, którą ja mam zamiar wykorzystać przy tworzeniu grudniownika.

W środku mnóstwo pięknych rzeczy! Jest tam bloczek papierów 15x20cm, zestaw kart do PL, kolorowe naklejki, naklejki 3D, enamel dots, papierowe elementy do dekoracji i cudownie błyszczące cekiny!


Postanowiłam na pierwszy rzut uzupełnić brakujące grudniowe strony w zeszłorocznym albumie. Wybrałam kilka zdjęć na podwójną rozkładówkę, do uzupełnienia wolnych miejsc w koszulkach użyłam kart z kolekcji WINTER FUN przeznaczonych do tego typu albumów.

Na kartach stemplowałam stemplami z kolekcji NORDICA, są to zestawy NORDICA oraz WOODLAND.


Oprócz kart użyłam również papierów z bloczka WINTER FUN, po przecięciu na pól otrzymałam kartę 10x15, ta z kolei przecięta na pół uzupełniła najmniejszą kieszonkę.

Użyłam również kilku innych przydasi z kolekcji WINTER FUN oraz z kolekcji NORDICA jak papierowe elementy, kolorowe naklejki, naklejki 3D czy chipboardy.


Zostawiam Was z moją grudniową inspiracją i zabieram się do dokumentowania października. To mój ulubiony miesiąc i mam ogrom kolorowych zdjęć czekających na swoje miejsce w albumie.
Pozdrawiam Was ciepło!

W projekcie użyłam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.