Jesienne strony w albumie | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka i na dziś przygotowałam kolorowe, jesienne strony w albumie PL. Październik to zdecydowanie mój ulubiony miesiąc, spacery przy dobrej pogodzie są wtedy wyjątkowo przyjemne. Staramy się spacerować codziennie, bez względu na pogodę, po pracy zwykle blisko domu, ale w październikowe weekendy odwiedziliśmy kilka ulubionych miejsc w naszym mieście.


Takie weekendowe wypady są świetną okazją do robienia pięknych, jesiennych zdjęć. Fotki lądują w albumie w oprawie jesiennych kart, stempli i naklejek.


Kolorowe zdjęcia ozdobiłam chipboardami, naklejkami 3D oraz naklejkami słówkami WORDS, WORDS i zeszłorocznej jesiennej kolekcji GAIA.

Na stronach użyłam pięknych, jesiennych kart z kolekcji COZY TIME - JOURNALING CARDS. A na kartach swoje miejsce znalazły kolorowe naklejki z zestawu LITTLE MOMENTS oraz stamle z zestawów TREASURES, COZY HOME i HOMEMADE.
Na dokładkę mam jeszcze jesienny layout, na którym znalazły się zdjęcia sprzed lat.

Na bazę layoutu wybrałam arkusz PERFECT, a do wykonania tła użyłam białego gesso oraz maszynowych przeszyć.

Mniejsze kawałki papierów oraz tytuł pracy wycięłam z arkuszy notesowych, jesienne drzewka natomiast z dużego arkusza CAPTURED. Na pracy znajdziecie stemple z zestawów COZY HOME i WARM & COZY oraz chipboardy i naklejki 3D.


To wszystko na dziś, trzymajcie się ciepło!
Agnieszka


 W pracach korzystałam z:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.