Vacations | Katarzyna Kowalicka

 Cześć!


Wakacje, wakacje i po wakacjach ehhh.

No ale zostały nam wspomnienia przecież! I jeszcze odrobina czasu przed nowym rokiem by sobie je posegregować, wywołać zdjęcia i zabawić się w ich oprawienie.

Ja tak własnie zrobiłam - nasz rodzinny wypad wakacyjny już się skończył, zdjęcia wydrukowałam i stworzyłam travel journal z naszymi wspomnieniami :)

Naszemu wyjazdowi poświęcę cały travel journal więc ozdobiłam również okładkę używając naklejek i stempli choć sama okładka jest również urocza :)Chciałam w tym travel journalu wykorzystać nie tylko kolekcję BOM DIA ale też poprzednie letnie kolekcje papierów, naklejek i stempli - i sami zobaczcie, że wszystko pasuje :) i jest w duchu zero waste ;)
Gdzieś zawsze zostają nam skrawki papierów, pojedyncze naklejki czy stemple i tak leżą i czekają na dobry moment - co jak sami wiecie zajmuje czasami sporo czasu. 

W moich wpisach nie brakuje różnego rodzaju naklejek, odbitek stempli, papierów a także kart do projekt life - jak widzicie wszystko można dowolnie wykorzystywać, ogranicza nas tylko wyobraźnia :)Mam nadzieję, że wróciliście cali i zdrowi z wakacyjnych wojaży, wypoczęci i uśmiechnięci :) I nie zabraknie Wam energii do zmagań z powakacyjną rzeczywistością.

Bądźcie zdrowi!
Ściskam!
Kaha


W swojej pracy wykorzystałam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.