Summer memories mini album | AgnieszkaD

Cześć! Z tej strony Agnieszka i dziś wpadam do Was z wakacyjnym mini albumem.


Album powstał ze zdjęć z wyjazdu córki z przyjaciółkami nad morze, dziewczyny świetnie się bawiły i przywiozły mnóstwo fotek, więc album jest całkiem grubiutki. Zdjęcia są nieco szalone, a sam album bardzo młodzieżowy.

W albumie wykorzystałam mix produktów wydanych w ostatnim czasie przez Studio Forty. Znajdziecie tu papiery z kolekcji BOM DIA oraz GOOD VIBES w wersjach notesowych oraz karty z zestawów JOURNALING CARDS oraz STORY DETAILS.
 
 


Użyłam też wielu zestawów stempli i naklejek, przez co album ma sporo smaczków do pooglądania. W tak małym formacie fajnie sprawdziły się m.in. zestawy STORY DETAILS, FUN, SUMMERTIME, PHOTOFRAME, a zestaw SPLASH został użyty prawie na każdej stronie.

Fajne w mini albumach jest to, że przy dużej ilości stron można sobie poszaleć ze stemplowaniem.Zrobiłam w albumie kilka kart z miejscem na zapiski i wspomnienia, mam nadzieję, że zostaną wypełnione przez właścicielkę ;)

Bardzo lubię robić takie prace, wcale nie zajmują mi tak dużo czasu, bo staram się nie skupiać zbytnio nad układami. Dobieram papiery pasujące do zdjęć, naklejam kilka ścinków i naklejek, dodaję parę stempli i tak strona za stroną. 


A Wy lubicie robić albumy z wakacji?

Pozdrawiam gorąco,

AgnieszkaD


W pracy korzystałam z:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.