You and Me | Katarzyna Kowalicka

 Cześć!


Pogoda iście tropikalna wszędzie i zapewne część z Was jest zachwycona a część druga do której i ja należę jakoś nie podziela tego zachwytu ;)

Ale wiem, że nie ma co narzekać bo to lato, rządzi się swoimi prawami (choć ja marzę o śniegu....) i trzeba przeczekać. Uzbrajam się w cierpliwość, wiatrak i zapasa lodów :)


Dziś przychodzę do Was z LO, które z założenia miało być energetyczne pod względem kolorów, kojarzące się z wakacjami, czasem wolnym bo takie mam nastawienie teraz - że potrzebuję tej energii choćby z kolorów pobranej i już!Uwielbiam ten arkusz papieru bo zawiera całą tęczę barw w sobie i zawsze uśmiecham się jak na niego patrzę :) więc wybór był prosty.
Ale żeby nie było tak totalnie paskowo to przełamałam go bielą i razem świetnie współgrają.Kwiaty, nie mogło ich zabraknąć, bo akurat motyw roślinności w stemplach uwielbiam. I jakbyście zobaczyli moje stemple i ile już przeszły to powiem Was, że wyglądają na eksploatowane non stop ale ich wytrzymałość i fason jest nie do zdarcia. Mówię to ja psychofanka stempli S40 :D
Naklejki na kolorowych tłach mają świetne teksty z których można układać krótkie story - zarazem zabawne i kolorowe.  A te na transparentnym tle wyglądają świetnie na każdej powierzchni.
No i enamel dots czyli te kropki samoprzyletne - nie chcecie wiedzieć jaką mam ich kolekcję (mój mąż też nie jest tego świadomy) ale porównywalną do ilości stempli. Ten layout będzie mi przypominał najpyszniejsze lody jakie jadłam od bardzo wielu lat - trafiliśmy na nie na świętokrzyskim szlaku kulinarnym i nie dało się tam nie wrócić kolejnego dnia. Pewnie jakbyśmy dłużej byli w okolicy to wyprawa na lody byłaby punktem obowiązkowym planu naszego każdego dnia :)

Mam nadzieję, że odpoczywacie, łapiecie oddech i regenerujecie się korzystając z uroków lata.
Zatem pysznych lodów życzę, odpoczynku i uśmiechu codziennego :)

Ściskam!
Kaha
W swojej pracy wykorzystałam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.