Czas na lemoniadę | Elżbieta Nytko

 Witam Was serdecznie! Uwierzycie, że już większość wakacji za nami? Lato nas ostatnio dopieszcza gorącymi dniami. W takie dni mam ochotę usiąść w cieniu ze szklanką chłodnej lemoniady. Postanowiłam również w domu nawiązać do takich momentów i... stworzyłam herbaciarkę.

Ozdobiłam ją papierami z kolekcji Bom Dia! i Good Vibes. Oba zestawy świetnie się ze sobą komponują. Nie zabrakło także stempli. Chciałam, żeby moja herbaciarka przypominała nadmorską kawiarenkę, dlatego utrzymałam ją w niebieskich kolorach.

Wykorzystując stemple i patyczki do szaszłyków stworzyłam mini znaki drogowe. Zamiast zakazów i nakazów znalazły się na nich zachęty do podarowania sobie małej chwili przyjemności.

Papiery z kolekcji Bom Dia! i Good Vibes świetnie nadają się do tworzenia nie tylko letnich projektów. Doskonale sprawdzą się na kartkach okolicznościowych, także tych tworzonych z myślą o mężczyznach. Mam dla Was dwie właśnie takie kartki.

Pierwsza z nich jest wesoła, mocno optymistyczna. Główny motyw to hasło wycięte z arkusza 06 Ozdobiłam ją czarno-białymi odbitkami stempli. Do ozdobienia tła użyłam stempla z zestawu Splash.

Zestaw Splash ozdobił również tło drugiej kartkę. Stempli użyłam również tworząc napis. Odbiłam je na kalce technicznej, dzięki czemu spodni papier prześwituje dając ciekawy efekt.

A Wy do jakich projektów wykorzystujecie Bom Dia!? Wyłącznie letnich, czy macie na nią również inne pomysły? Pochwalcie się koniecznie!

Pozdrawiam!

W pracy wykorzystałam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.