Wtorek z naklejkami - wiosna w planerze | AgnieszkaD


Cześć! Dziś chcę się z Wami podzielić moim pomysłem na kwietniową rozkładówkę w planerze, która pełna jest światła, kolorów i pozytywnej energii. Przecież planowanie nie musi być nudne, zwłaszcza wiosną! Zdecydowałam, że cała kwietniowa rozkładówka będzie utrzymana w żółtych i pastelowych tonacjach. To kolor, który kojarzy mi się z energią, szczęściem i świeżością – idealny na wiosnę. Do stworzenia jej użyłam dwóch fantastycznych zestawów naklejek od Studio Forty: WATERCOLOR TAGS i DOTS & TABS.


Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy przy naklejkach WATERCOLOR TAGS, to ich niesamowita lekkość i wiosenna kolorystyka. Te naklejki mają delikatne, akwarelowe wzory, które doskonale wpisują się w kwietniowe motywy. 


Kolejny zestaw, który zdecydowanie ułatwił mi organizację tego miesiąca, to papierowe naklejki DOTS & TABS. Są one idealne do zaznaczania ważnych dat i kluczowych stron w moim planerze. Używam ich, by szybko odnaleźć najważniejsze informacje i przypomnieć sobie o nadchodzących wydarzeniach.


Dodałam także naklejki z alfabetem, które pozwoliły mi stworzyć wyraźny i estetyczny tytuł - nazwę miesiąca. Nie mogłam również oprzeć się użyciu stempli, wybrałam zestaw MOJE NOTATKI z nazwami dni tygodnia, dodatkowo, aby nawiązać do wiosennej tematyki i wpleść trochę natury do mojego planera, zdecydowałam się na stempel w kształcie plastra miodu z zestawu XOXO, który odbiłam żółtym tuszem. Mam nadzieję, że moja wiosenna rozkładówka zainspiruje Was do własnych kreatywnych projektów w Waszych planerach. Pamiętajcie, że każdy miesiąc to nowa szansa na piękne i funkcjonalne organizowanie swojego czasu. Kreatywnego planowania!


W projekcie korzystałam z:
WATERCOLOR TAGS- naklejki kolorowe papierowe-2szt/ color paper stickers set of 2 DOTS & TABS- naklejki kolorowe papierowe-2szt/ color paper stickers set of 2 LETTERS- naklejki przezroczyste - 2 sztuki/transparent stickers set of 2 

XOXO- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#180 MOJE NOTATKI - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#172

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.