Urodzinowy Box czyli wtorek z naklejkami | Marta Paper Street co.

 hej! 
Dziś wtorek, a we wtorki szaleństwo naklejkowe. Z racji ostatniej promki zrobiłam zapasy w naklejkach, bo w mojej kolekcji zrobiło się biednie. 
Przygotowałam dziś dla Was urodzinowy exploding box. Uwielbiam w urodzinowych projektach wykorzystywać naklejki. Do realizacji tego projektu użyłam kolekcji Magic Garden

W tej kolekcji znajdziemy nie tylko piękne papiery w odcieniu akwareli, ale też arkusz z elementami do wycięcia. Świeże, wiosenne kwiaty i listki.Wybór naklejek w studio forty jest tak duży, że w łatwy sposób można znaleźć elementy, dzięki którym na maksa spersonalizujemy projekt. Ja użyłam zestawu literek, genialnych, bo dzięki nim mogę utworzyć napis jaki tylko potrzebuję!


Wśród zestawów naklejek transparentnych znajdziemy przeróżne zestawy z napisami motywacyjnymi:


Kolorowe zestawy naklejek dają ogrom możliwości, ja wybrałam naklejkę z kalendarzem, uzupełniłam rok i miesiąc, dodałam również motyw włóczki zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami solenizantki.  


Uwielbiam, kiedy mogę zaplanować pracę od przysłowiowego a do zet. Naklejki świetnie uzupełnią każdy projekt.

Lubię mieć zapas i wybór. Jeśli też lubicie być przygotowani zapraszam na zakupy z kodem: PAPCO10 macie -10% na cały koszyk.

ściskam,
Marta0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.