To jest dobry dzień | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka i dziś chcę Wam pokazać layout, który stworzyłam, inspirując się kolekcją MAGIC GARDEN.  Jako bazę wybrałam biały arkusz, na którym umieściłam trójkątne kawałki z arkusza MOZAIC, tworząc mozaikę.

W projekcie użyłam zestawów stempli: WYBIERZ SIEBIE, FLOWER DREAMS i STITCHES. Róże z zestawu FLOWER DREAMS odbiłam różowym tuszem, nawiązując do kolorów kwiatów na zdjęciu. Zestaw WYBIERZ SIEBIE świetnie sprawdził się do stworzenia tytułu, który zachęca do śmiałego podążania za swoimi marzeniami.


Nie mogło również zabraknąć ciekawego dodatku w postaci naklejki z butami z arkusza ETHERNAL SPRING, który idealnie oddaje temat wędrówek po malowniczym mieście. Całość uzupełniłam o przeszycia z zestawu STITCHES, co dodało pracy charakteru oraz o naklejki 3D.
Mam nadzieję, że ten projekt Wam się spodoba i zainspiruje Was do stworzenia własnych layoutów.


W projekcie korzystałam z:

MAGIC GARDEN-04 - papier do scrapbookingu / scrapbooking paper 30.5x30.5cm WYBIERZ SIEBIE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#181 FLOWER DREAMS- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#179 
STITCHES- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#177 ETHERAL SPRING- naklejki przezroczyste kolorowe /color transparent stickers  SPRING TIME- naklejki wypukłe -kształty/ 3D stickers shapes 
SPRING TIME- naklejki wypukłe -kropki/ 3D stickers dots

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.