Efektywne rozpoczęcie nowego miesiąca w Bullet Journal| BogutkaART

Siemaneczko Kreatywne Dusze!

Witajcie w nowym miesiącu! Dziś chciałabym podzielić się z Wami moim sposobem na efektywne rozpoczęcie nowego miesiąca w moim Bullet Journalu, korzystając z uroczych naklejek od Studio Forty.


Gdy nadszedł moment, aby powitać nową porę roku w moim BuJo, zawsze zaczynam od przemyślanego planowania i refleksji nad tym, co chciałabym osiągnąć w nadchodzących tygodniach. Naklejki od Studio Forty są niezastąpionym dodatkiem do mojego journalu, dodając mu koloru i charakteru. Staram się wybierać takie naklejki, które odzwierciedlają mój nastrój i cele na ten konkretny miesiąc. Postawiłam w tym wpisie na kolorowe naklejki GARDEN BLOOM .


Wprowadzając ręczne pisanie do swojej praktyki Bullet Journalingu, otwieram się na nowe pomysły, refleksje i inspiracje. To także forma medytacji dla mnie, która pomaga w zrozumieniu moich pragnień i potrzeb. Dzięki temu mogę bardziej świadomie podążać swoją drogą.


Oczywiście, każdy z nas może znaleźć swój własny sposób na medytację, ale dla mnie połączenie Bullet Journalingu z ręcznym pisaniem okazuje się być niezwykle skuteczne. To nie tylko sposób na organizację czasu i zadań, ale również możliwość kreatywnego wykorzystania produktów od Studio Forty.


Dlatego, gdy zasiadam do tworzenia mojego nowego miesiąca w Bullet Journalu, zawsze staram się znaleźć czas na połączenie pracy min naklejkami od Studio Forty i ręcznym pisaniem. To dla mnie nie tylko kreatywne i relaksujące zajęcie, ale także droga do osobistego rozwoju.
 

A jeśli chodzi o ręczne pisanie, to musicie wiedzieć, że litery z LETTERS są ręcznie napisane przez szefową i przekonwertowane na grafikę aby móc stworzyć z nich cudowne przezroczyste naklejki do tworzenia napisów.


A Ty, jak łączysz swoje pasje i cele w nowym miesiącu?


Pamiętajcie, że korzystając z kodu BOGUTKA10 otrzymacie 10% zniżki na zakupy.

Dobrego dnia,

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.