Travlers czyli mała forma albumowa | Kaha

 Hej, z tej strony Kaha!

Dziś postanowiłam trochę przybliżyć Wam samą ideę travelersa. Czy to tylko dziennik z podróży czy może coś więcej albo coś innego?

Travelers zwany travel journalem daje nam wiele możliwości. Może być notesem na planowanie podróży, pamiętnikiem z podróży, wersją albumu albo journalem w którym dokumentujecie ważne dla Was wydarzenie, zatrzymany moment lub chwilę, którą chcecie zatrzymać na dłużej.

Tak naprawdę może być dla Was tym czym Wasza artystyczna dusza zapragnie :)


U mnie dziś jest formą mini albumu czyli formą która nie wymaga dużej ilości zdjęć bo przecież nie zawsze robimy ich niezliczoną ilość lub są to zatrzymane momenty na przykład przyroda, która nas zachwyciła kiedy wybraliśmy się na spacer. Zrobiłam kilka zdjęć, które wybrałam aby zachować je bo to był ważny i miły dla mnie moment i które w kolejnych wpisach znajdą się w moim travelersie.
Jak widzicie w moim wpisie znalazły się odbitki stempli, papiery, dodatki papierowe, enamel dotsy. Niby niewiele ale w zupełności wystarczyło do stworzenia wpisu :) 

 


Lubię wykorzystywać odbitki stempli jako dodatkowy element, czyli odbitka zrobiona na papierze i wycięta. Często lekko "podnoszę" taki element by nadać przestrzenności i warstwowości całej kompozycji. A stemple mają tę niewątpliwą zaletę, że możemy ich używać w nieskończoność odkrywając za każdym razem w nich coś nowego :) 


A u Was która forma sprawdza się najbardziej? Czy jesteście team "robię mnóstwo zdjęć i tworzę albumy czy raczej "jedno/dwa zdjęcia i wystarczy"? :)
Dajcie znać która opcja jest dla Was bardziej odpowiednia, którą lubicie i stosujecie częściej.

Ściskam!
Kaha

PS.
A jak ktoś na zakupy wiosenne się wybiera to niezmiennie kod KAHA10 da Wam 10% zniżki na cały koszyk ;)


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.