Lutowe Love | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka i dziś chciałabym podzielić się z Wami moją lutową rozkładówką, którą przygotowałam z użyciem wiosennego kitu SPRING TIME.


Ten zestaw jest prawdziwą skarbnicą fajnych papierów i dodatków, które idealnie pasują do różnych projektów. Jednym z moich ulubionych elementów są naklejki z kalendarzem, dzięki którym mogłam wyraźnie zaznaczyć datę wykonania zdjęcia.


Użyłam słodkiego stempla z napisem LOVE, który odbiłam żółtym tuszem, idealnie współgrającym z kolorystyką zdjęcia. Wykorzystałam też zestaw SPRING TIME, wybierając wiosenną pszczółkę oraz uroczy bilecik, sięgnęłam także po zestawy stempli WYBIERZ SIEBIE oraz XOXO.Kolejnym niezwykłym dodatkiem, który znalazłam w zestawie, są kraftowe naklejki. Znajdziecie ich aż 4 arkusze! Są one nie tylko urocze, ale także praktyczne - można po nich pisać i stemplować, co sprawia, że idealnie komponują się z papierami i innymi dodatkami.


To właśnie dzięki takim zestawom tworzenie staje się jeszcze bardziej kreatywne i przyjemne. Mam nadzieję, że również Was zainspirowałam tym wpisem do tworzenia własnych projektów!

W projekcie korzystałam z:

SPRING TIME-  seasonal kit 2024 -Notebook -Wiosenny Zestaw Dodatków - Notebook WYBIERZ SIEBIE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#181 XOXO- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#180


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.