Dziennik wdzięczności || Magda - papierowy.cekin

 Witajcie ! 

Jesień to nostalgiczny miesiąc, który sprzyja rozmyślaniom. Postanowiłam stworzyć dziennik wdzięczności, w którym będę wklejać zdjęcia oraz zapisywać powody do wdzięczności z tych momentów.
Swój  dziennik stworzyłam w albumie typu harmonijka, który będę na bieżąco uzupełniać.Tytułową stronę ozdobiłam papierami z najnowszej kolekcji vintage glow. Na środku  zrobiłam kompozycje z grafik oraz kolorowych naklejek


Całość dopełniłam wypukłymi dotsami oraz stemplami z zestawu BITS OD LIFE. W środku zbroiłam pierwszy wpis, po jednej stronie wkleiłam zdjęcia , które ozdobiłam naklejką  z hasłami   oraz kilkoma grafikami z zestawu . 


Na kolejnej stronie stworzyłam miejsce na zapiski, warto poświęcić kilka minut aby zastanowić  się za co jesteśmy wdzięczni to mogą być naprawdę małe powody do wdzięczności. Jak piękna pogoda , uśmiech dziecka, kolory jesieni . 

Do stworzenia tej strony użyłam trochę papieru craftowego , który bardzo dobrze komponuje się z kolekcją Vintage Glow .  A miejsce na zapiski to karty do journalingu,, które z jednej strony sa delikatnie ozdobione, a z drugiej posiadają miejsce na zapiski.  KArty ozdobiłam stemplami loraz grafikami z kolekcji .

Ja właśnie zasiadam do zapisywania mojego dziennika, a Was zachęcam do stworzenia takich dzienników oraz do zatrzymania się na chwilę i zastanowienia się za co jesteśmy wdzięczni. Proponuję na początek spisać 3 rzeczy za które jesteśmy wdzięczni tej jesieni. 

Pozdrawiam Magda 


 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.