Wspomnienie zamknięte w ramce | Kaha

Hej, z tej strony Kaha! 

Dziś chcę Wam pokazać moją inspirację z najnowszej kolekcji Vintage Glow. Do jej wykonania zainspirowała mnie kolorystyka, w jakiej jest stworzona kolekcja oraz dodatki, które idealnie wpasowały się w moją koncepcję.


Wybrałam jako tło papier kraft, gdyż bardzo mi pasował do zdjęcia i tematyki, w jakiej chciałam stworzyć kartę do umieszczenia w ramce, by mogła stanowić ozdobę sypialni. Oczywiście, możecie taki projekt zostawić bez ramki, możecie nakleić go na blejtram lub tablicę malarską - w każdej wersji będzie wyglądał bardzo dobrze.


Wybrałam papiery, które najbardziej współgrały ze zdjęciem, by stworzyć spójną całość. Dodałam również napisy, które są odbitkami stempli z zestawów BITS OF LIVE i MOJE NOTATKI. Elementy tła tworzą natomiast kolorowe odbitki z zestawu ABSTRACT. Ten zestaw jest tak idealnie skomponowany, że zaspokoi każdą potrzebę tworzenia tła pracy.


Oczywiście, nie mogło u mnie zabraknąć elementów do wycinania :) Jeśli mnie trochę znacie to wiecie, że uwielbiam wycinać wszelkiego rodzaju elementy i jest to pierwsza rzecz, jaką robię kiedy nowa kolekcja trafia w moje ręce - wycinam wszystko co się nadaje. Dzięki temu przy tworzeniu swoich projektów mam łatwość doboru elementów - rozkładam wszystkie i mogę dowolnie je dobierać.


Kiedy zobaczyłam zestaw WYPUKŁYCH NAKLEJEK, czyli enamel dots oraz KORONKOWE KÓŁECZKA to musiałam dla nich znaleźć miejsce, bo bardzo chciałam je wykorzystać. I jak widzicie idealnie wpisały się w koncepcję pracy i dodały jej ciekawych elementów.


I kiedy tak patrzę na tę ramkę to czuję spokój, który towarzyszył momentowi robienia zdjęcia, a który towarzyszył mi również podczas tworzenia mojej pracy. Cieszę się, że będę mogła codziennie na niego patrzeć i uśmiechać się do wspomnień :)

A może zachęciłam Cię do stworzenia takiej swojej oazy spokoju w ramce? 

Ściskam!
Kaha


W swojej pracy wykorzystałam:

 

 

 

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.