Złota Polska Vintage'owa jesień w albumie | BogutkaART

Siemaneczko Kreatywne Dusze!

Kiedy nadchodzi październik, następuje najbardziej kolorowa część roku w Polsce. Liście drzew mienią się tysiącem odcieni złota, czerwieni i pomarańczy, a cała przyroda nabiera aurę magicznej piękności. Lasy, pola i parki przemieniają się w pełen kolorów i harmonii pejzaż. 

Chodząc po parku słyszymy szelest liści pod stopami. Ja tym razem udałam się nie na spacer, a na najprawdopodobniej ostatnią przejażdżkę rowerem i udało mi się doświadczyć piękna "polskiej złotej jesieni". Aby zatrzymać te chwile na dłużej postanowiłam z tej okazji stworzyć album, korzystając z kolekcji Vintage Glow oraz jej wspaniałych dodatków.
Aby bardziej podkreślić złocistość tej pory roku dodałam elementy z papieru lustrzanego, który idealnie komponuje się z kolorami kolekcji.Bardzo lubię dodawać stemple do zapełnienia stron. Mam wówczas wrażenie, że tworzę swój unikalny wzrór papieru i podkreślam to, co ważne.W kieszonkach chowam przyklejone na kartach do journalingu zdjęcia. Można dodać na nich swoje notatki tak, aby nie zapomnieć o ulotnych wspomnieniach.


Oczywiście nie mogło zabraknąć naklejek oraz.....tak, enamel dotsów.Całość zamykana na złoty sznureczek aby wspomnienia nie uciekły.


Pamiętajcie, że z kodem BOGUTKA10 otrzymacie zniżkę na zakupy w sklepie.


Dobrego dnia,
Bogutka

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.