50th birthday tag album | Magda Łuczak Art


Hej kochani! Czas biegnie, znów kolejny rok na karku, ale tym razem to nie byle jaki rok, bo już pięćdziesiąty! Z tej okazji postanowiłam stworzyć takie miejsce, gdzie umieszczę zdjęcia z dwóch małych imprez oraz ważne pamiątki.


Tak powstał mały album tagowy na bazie kolekcji Vintage Glow ze złotymi dodatkami. Nie przepadam za złotem, ale ta kolekcja sama się prosi, żeby choć trochę go użyć.


Oczywiście, nie mogłam się powstrzymać i trochę czarnych elementów dodałam...Użyłam chyba wszystkie papiery z zestawu,  a prawie każdy tag ozdobiłam przezroczystymi naklejkami z definicjami. Są urocze, zarówno te polskie, jak i angielskie!
Ten mały album to nie tylko zdjęcia. Małe koperty skrywają kartki z dobrymi słowami od przyjaciółek. Miło się będzie czytało te zdania na starość ;) Koperty ozdobiłam wyciętymi elementami z papierów 07 i 08 oraz oczywiście ulubionymi enamel dotsami!Taki album nie zajmie dużo miejsca, a za kilka lat sprawi mi na pewno wiele radości. Ciekawa jestem, czy i Wy macie takie pamiątki z urodzin?

Namawiam Was gorąco do zakupu kolekcji Vintage Glow. Jest doskonała do eleganckich i dostojnych prac. Z kodem MAGDAART10 dostaniecie zniżkę 10% na wszystko w naszym sklepie!

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.