Na działce | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka i na dziś przygotowałam nieco nietypowe LO, proces jego tworzenia był dla mnie był prawdziwą przyjemnością. Inspiracja do tego layoutu była nietypowa - mapa myśli.

Na głównym zdjęciu możecie zobaczyć moich uroczych teściów na ich ukochanej działce. To miejsce, gdzie spędzają wiele spokojnych chwil, oddalając się od zgiełku codziennego życia. Pod zdjęciem umieściłam kartę wyciętą z arkusza 06 oraz naklejki z zestawu NA ZAWSZE - to definicje słówek, takie jak w słowniku - uwielbiam je!


Dodatkowo umieściłam aż 9 małych zdjęć z różnymi detalami z działki. Każde z tych zdjęć to jak mała opowieść - od kolorowych kwiatów po urocze zakamarki ogrodu. 

Co do samej mapy myśli - zdecydowałam się na tę technikę, aby ukazać różnorodność ich doświadczeń na działce. W centrum umieściłam zdjęcie rodziców, a z niego wychodziły ramiona związane z różnymi elementami. To symboliczne odgałęzienia miały na celu pokazanie, jak wiele różnych aspektów składa się na to magiczne miejsce.

Na dole strony umieściłam tytuł oraz wycięte z arkusza 02 kwiaty. W projekcie użyłam stempli z trzech różnych zestawów kolekcji VINTAGE GLOW - ABSTRACT, BITS OF LIFE i MOJE NOTATKI oraz wiele naklejek.

Mam nadzieję, że mój projekt zainspiruje Was do eksperymentowania z różnymi technikami w scrapbookingu. A jeśli macie swoje ukochane miejsce, takie jak moi teściowe, to z pewnością warto uwiecznić je na papierze! 


W projekcie korzystałam z:

ABSTRACT- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#176 BITS OF LIFE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#175 MOJE NOTATKI - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#172 

NA ZAWSZE - naklejki przeźroczyste/transparent stickers (POLSKIE) BITS & PIECES- naklejki kolorowe / color stickers VINTAGE GLOW- naklejki kolorowe / color stickers 

VINTAGE GLOW-02-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm) VINTAGE GLOW-06-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm) VINTAGE GLOW-07-arkusz z elementami do wycinania/ diecut paper 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.