Ślubny mini album

 

Cześć, z tej strony Agnieszka i mam dziś dla Was coś wyjątkowego - ślubny mini album!


Do stworzenia tego projektu użyłam idealnej na takie okazje kolekcji SO ROMANTIC. Album ma format 10x10cm, zawiera 12 kart oraz wiele otwieranych zakładek, co starałam się pokazać na zdjęciach. Na ostatnim zdjęci widać sposób łączenia kart.


W projekcje znalazły się moje ulubione stemple i naklejki z różnych kolekcji, oczywiście pasujące do tematu albumu. Część stempli stemplowałam bezpośrednio na kartach urozmaicając tło, część na białym kartonie, po czym je wycinałam i podklejałam tekturkami.


Bardzo fajnie komponują się elementy stemplowane w połączeniu z wyciętymi motywami roślinnymi z papieru. Do stworzenia takich ozdób użyłam m.in. stempli z zestawów: "Together forever", "Bloom",  "Happiness" czy "Fall flowers".
 

Lubię robić w takich albumach różne zakładki, schowki czy rozkładane strony, które sprawiają, że album staje się ciekawszy. Mogę w ten sposób zamieścić większą ilości zdjęć, bez efektu przeładowania.Myślę, że taki mini album to fajny prezent i świetna pamiątka wyjątkowego dnia. I mam nadzieję, że Wam się podoba, bo mam jeszcze do pokazania trzy mniejsze wersje dla córek przyjaciółki. 


W projekcie korzystałam z:


oraz stempli:

Bloom -zestaw stempli do scrapbookingu/  stamp set#166 Happiness - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#164 GRATULACJE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#173 

SUPER COOL - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#171 Lovely day- stamp set#150 Fall Flowers -  stamp set#96 

Together forever- stamp set#136 Magic - stamp set #78 


        0 komentarze:

        Zostaw komentarz, będzie nam miło.