yummy ATCs | Magda Łuczak Art


Hej kochani!
Mam nadzieję, że mimo niesprzyjającej w niektórych rejonach Polski i świata pogody, miło spędzacie wakacje wykorzystując ten czas m.in. na tworzenie.

Ja mam dziś Wam do pokazania trzy karty ATC w tematyce letnio-jedzeniowej. 


Jak już zapewne wiecie, wszystkie nasze kolekcje uzupełniają się wzajemnie i pasują do siebie kolorystycznie. Dzięki temu ich łączenie i miksowanie nie sprawia żadnego kłopotu. 

Ja dziś jako bazę użyła trzech różnych starszych kolekcji, dodają do nich produkty z kolekcji Essentials Summer.


Kiedy tworzę ATC, to zawsze jest to zestaw 3-4 kart. Zawsze coś je łączy i  często nie jest to jeden element, czy pomysł, ale kilka.


Tym razem jako motyw przewodni pojawia się na każdej karcie rozetka zrobiona z wyciętych stempli (zestaw Yummy Day), donut (wycięty z karty do journalingu), aparat fotograficzny (karta do journalingu, naklejki kolorowe, arkusz z elementami do wycinania), napis (stemple i stemple) i litery ABC (naklejki-alfabet).


Jako dodatki, które dopełniają całości, używam zawsze enamel dotsy (uwielbiam!) i czarne kropki.


Lubię, kiedy wszystko do siebie pasuje. Z produktami Studio Forty sprawa jest naprawdę uproszczona. Niemal nie muszę się zastanawiać przy wyborze elementów, które chcę użyć w pracy. Tak naprawdę pozostaje mi tylko kwestia rodzaju pracy i tematyki. Potem praca tworzy się sama.


Być może jeszcze nie wiecie, ale w naszym sklepie czeka na Was promocja -25% na wszystkie produkty oprócz najnowszej kolekcji do końca sierpnia. A jeśli użyjecie mojego kodu MAGDAART10, to promocje się zsumują i zyskacie jeszcze więcej (także na kolekcję Essentials Summer!).

Kupujcie i twórzcie!
Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.