Summer ATC | Magda Łuczak Art


Hej hej! Jak się macie w te niemożebne upały? Odechciewa się wszystkiego, prawda? Mi nawet tworzenie (czyli coś, co kocham) sprawia pewną trudność... I z tego powodu pokażę Wam kolejny raz małą formę scrapbookingową, czyli ATC.


Już wiecie, że moje ATC przeczą wszystkiemu, co prawdziwe ATC powinno sobą prezentować. No, może oprócz rozmiaru, bo ten zawsze musi mieć 2,5x3,5 cala.


Dzisiejsze karty powstały tylko i wyłącznie dzięki stemplom, papierowi, enamel dotsom i wykrojnikom.


Wszystkie napisy i die-cutsy zrobiłam sama w bardzo prosty sposób: stempel + czarny tusz + nożyczki + dużo kosteczek dystansujących. Żeby dodać tym czterem kartom trochę koloru, jako bazę wybrałam mocno kolorowe piękne papiery z kolekcji Essentials Summer, a okrągłą ramkę jako jedyną nastemplowałam na kolorowym papierze. Pozostałe stemple, czyli napisy (hello, enjoy, today, best day ever), aparat, spinacz, kwiat, listki, prostokątne ramki i piękne trójkąciki, powstały na białym papierze, dzięki temu pasują do wszystkiego.


Jak tam się mają Wasze próby tworzenia ATC? Materiały ze Studio Forty są do nich idealne, a teraz nie tylko idealne, ale i tańsze, bo na wszystkie kolekcje (oprócz nowości) jest promocja! A jeśli użyjecie kodu MAGDAART10, to oszczędność będzie jeszcze większa!

Bawcie się dobrze!
Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.