Discover new places | AgnieszkaD


Hej, hej! Z tej strony Agnieszka i dziś chcę się z Wami podzielić kolejnymi stronami z wyjazdu do Kopenhagi. To urocze miasto jest kilkukrotnie mniejsze od Warszawy i tak naprawdę można je przejść całe na piechotę w weekend. 


Najbardziej znany jest Nyhavn - niezwykle fotogeniczny port z kolorowymi kamieniczkami ustawionymi nad wąskim kanałem. Oprócz zdjęć w koszulkach, w albumie ląduje layout w formacie zbliżonym do A4. Na białej bazie z dodatkiem żółtego arkusza w paseczki umieściłam okrągłe zdjęcia, pod którymi stemplowałam słówka z zestawu SWEET MEMORIES oraz strzałkę z zestawu SUPER COOL (nakleiłam ją po łuku na bloczku!). Pod zdjęciami umieściłam rząd kolorowych kamieniczek z zimowego zestawu DECEMBER DAYS odbite kolorowymi tuszami oraz tytuł z naklejek ALPHAS i stemple z zestawu SUPER COOL.


W koszulkach umieściłam zdjęcia znad kanału oraz karty z zestawów ESSENTIALS i ESSENTIALS-SUMMER oraz stemple i naklejki z nowej kolekcji. 

Do środkowej części koszulki włożyłam zdjęcie panoramiczne, wydrukowane w formacie A4 i pocięte na trzy części, ozdobione naklejkami i stemplem z zestawu SUPER COOL.To wszystko na dziś, życzę Wam pięknego sierpnia!

Agnieszka


W projekcie korzystałam z:

SUPER COOL - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#171  December Days - stamp set#155  ESSENTIALS- SUMMER-04-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm) 

ESSENTIALS-SUMMER- zestaw kart do journalingu(45 szt)/ journaling cards (set of 45)  ESSENTIALS- bloczek kart do journalingu(45 szt)/ journaling cards pad(set of 45) ESSENTIALS -ALPHAS- naklejki kolorowe alfabety/ color stickers alphas 

CHILL OUT-  naklejki kolorowe / color stickers ESSENTIALS2- SUMMER SWEET- naklejki kolorowe / color stickers  ESSENTIALS 2- SUMMER - naklejki wypukłe -kropki/ 3D stickers dots


    0 komentarze:

    Zostaw komentarz, będzie nam miło.