Walentynkowy layout | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka i dziś chcę Wam pokazać moją pierwszą pracę z kolekcją Essentials. Jest to walentynkowy layout, w którym użyłam białej bazy i mnóstwa przydasiów z nowej kolekcji.


Jak są Walentynki to muszą być serduszka! W layoucie użyłam więc papieru w serduszka, ale są tu też serduszka stemplowane i naklejane. Pod nasze wspólne zdjęcie podłożyłam kilka przyciętych arkuszy z bloczka papierów notesowych oraz kartę z bloczka kart do journalingu z miłosnym napisem oraz nakleiłam naklejki.


Pod zdjęciem nastemplowałam rząd serduszek stemplem z arkusza HAPPINESS, na które nakleiłam stemplowane kolorowymi tuszami etykietki z zestawu TO DO LABELS. Te etykiety to jest jeden z ulubionych elementów tej kolekcji - mam na nie milion pomysłów i z pewnością będą często pojawiać się w moich pracach. Na etykiecie urocza kopertka również z zestawu HAPPINESS oraz stemple słówka z zestawu JEST WSPANIALE.


Oprócz naklejek z zestawu WORDS swoje miejsce na pracy znalazły również: stemplowany aparat z zestawu NOTHEWORTHY, tab z zestawu elementów papierowych oraz różowe naklejki z zestawu TABS PINK. Lubię swoim jasnym pracom dodać odrobinę kontrastu właśnie stemplami i kolorowymi naklejkami.


Jeśli lubicie tworzyć jasne prace to ta kolekcja będzie dla Was idealna! Wszystkie jej elementy są jasne, świeże i w neutralnych, ciepłych, pastelowych barwach - idealne na wiosnę! 

Jeśli planujecie zakupy w sklepie Studia Forty, kod "aga10" obniży Twój koszyk o 10%!

Miłego scrapowania!

W pracy korzystałam z:

To do labels - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#168 Notheworthy -zestaw stempli do scrapbookingu/  stamp set#165 Happiness - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#164 

Jest wspaniale -zestaw stempli do scrapbookingu/  stamp set#167  ESSENTIALS -Papiery Notebook -bloczek 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18  Notebook size papers ESSENTIALS- bloczek kart do journalingu(45 szt)/ journaling cards pad(set of 45) 

ESSENTIALS - WORDS -naklejki kolorowe/  color stickers set (english)  ESSENTIALS -naklejki wypukłe-kształty/  3D stickers shapes ESSENTIALS -TABS PINK- naklejki kolorowe/ color stickers set

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.