Nowy art journal - Magda papierowy.cekin

Witajcie!
Nowy rok, a więc i nowy notes mam nadzieję, że będę go regularnie zapełniać przez cały rok. A Wam będę mogła pokazywać efekty. Do tego projektu użyłam najnowszego Notesu z kolekcji EssentialsNa pierwszej stronie naklejkami kopertę z zestawu Gotowych kopert, a jako zamknięcie użyłam stempla z zestawu Happiness , który lekko pokolorowałam kredkami.W najnowszej kolekcji znajdziecie całe mnóstwo naklejek, grafik, stempli - jest w czym wybierać.  Pierwszy wpis zrobiłam w odcieniach zieleni. Jako bazę pod zdjęcie posłużył mi papier z zestawu Notebook zdjęcie podkleiłam Naklejkami, a napis odbiłam za pomocą stempla Jest wspaniale


Drugi wpis powstał w całkowicie inne kolorystyce. Zdjęcia są z urodzin córki, więc postawiłam tu na róż i pastelowe kolory.


Tu użyłam papieru w serduszka i różowych dodatków. 


Z naklejek Tabs pink zrobiłam girlandę.  


Do ozdobienia zdjęcia użyłam również naklejek Just lovely oraz Naklejek wypukłychBardzo urzekła mnie najnowsza kolekcja Essentials. Bogactwo jej dodatków i ich zastosowanie jest ogromne. Jak Wam podobają się moje najnowsze wpisy? Ja już nie mogę doczekać się następnych.

Pozdrawiam Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.