Art Journal po mojemu | Magda Nowicka

Cześć Kochani, z tej strony Magda... 
chyba trzeba dodać Nowicka albo Magda N., bo w DT są trzy Magdy!

Jestem bardzo szczęśliwa, że będę mogła Was inspirować i mam nadzieję, że moje prace i pomysły przypadną Wam do gusty i przyjmiecie je ciepło.

Jedną z rzeczy, która mnie najbardziej ucieszyła w paczce, był notes Art Journal - Journey Notebook i od razu miałam na niego pomysł.

Okładka jest tak piękna, że nie wymagała wiele pracy: dodałam kilka naklejek z kolekcji Essentials 2023 oraz tasiemkę do zawiązywania i już była gotowa:


Ponieważ juornal ma towarzyszyć mi przez cały rok postanowiłam, że na pierwszej stronie umieszczę swoje zdjęcie (ku pamięci):


oraz napis hello (prawie jak Bush Lettering...) na arkuszu z bloczka papierów Essentials  jest to bardzo wygodne, bo bloczek papierów ma rozmiar pasujący do notesu, wystarczy wyrwać arkusz i nakleić!
Dodałam jeszcze kilka warstw papieru pod zdjęcie, naklejkę kwiatka z tego arkusz [klick] oraz napis i ephemery z tego zestawu [klic]


Całość ozdobiłam jeszcze wypukłymi dotsami. I tak prezentuje się całość:Jestem ciekawa, czy Wy też tworzycie swoje journale? Dajcie koniecznie znać w komentarzu.

http://bit.ly/MNowickaIG

MagdaN.

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.