Pudełeczko na sentencje I Michalina Poloczek Art

 

Cześć Kochani!

Dziś mam dla Was pudełeczko sentencji i wspomnień wszelakich. Zmieszczą w nim się mniejsze zdjęcia, pamiątki oraz ważne zapiski. Ile razy chciałam zapisać cytat z książki czy z filmu, który mnie urzekł. I owszem zapisywałam do notesu czy kalendarza i zawsze mi się gdzieś zapodział, a teraz w tym pudełeczku na specjalnych kartach z bloczku kart do journalingu ESSENTIALS będzie miał swoje miejsce.

Dacie wiarę, że kiedyś nie nawiedziłam nic w groszek i kropki, a tu już drugą inspirację przygotowuję dla Was z użyciem delikatnych kropeczek z bloczka ESSENTIALS Notebook


 Pudełeczko zaczęłam tworzyć od ozdobienia go stemplem Bloom za pomocą embosingu na gorąco, białym, nieco przezroczystym pudrem, dającym mieniącą poświatę, dzięki czemu pudełeczko wygląda tak jakby było z materiału, niestety zdjęcia nie oddają tego jak ten zabieg pięknie wygląda na bazie pudełka.

Środek pudełeczka, również postanowiłam ozdobić i stworzyć podobną kompozycje, co na wieczku używając naklejki z napisem ESSENTIALS TA CHWILA , wyciętych elementów z zestawu elementów papierowych  tej samej kolekcji  i  serduszka z naklejek ESSENTIALS lekko wypukłe kształty


Kompozycję na okładce pudełka wykonałam z naklejek do kolekcji ESSENTIALS FLOWERS, wyciętych papierowych dodatków, lekko wypukłych naklejek oraz naklejek z napisami o których wspominałam Wam już po wyżej.Tak jak napisałam na początku wycięłam  karty z  bloczku kart do journalingu ESSENTIALS na różne cytaty i sentencje. 


Myślę, że na kartach z tego bloczka można również spisać afirmację i przechowywać je w takim ozdobionym pudełeczku.  A Wy zapisujecie cytaty, sentencje czy afirmację ? Jeśli tak może spodoba Wam się taka forma ich spisywania, zamiast w notatniku?0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.