Minimalistyczny layout z kieszenią | Karolina k-ART-ki

Witam Was ponownie!

Jest mi niezmiernie miło pojawić się dziś z moim pierwszym projektem z najnowszej kolekcji ESSENTIALS. Kolekcji, która jest niesamowicie urocza i uniwersalna, wypełniona mnóstwem pięknych dodatków. Jest słodka, pastelowa, ale też znajdziecie tu mocno kontrastowe elementy - w postaci czarno-białych wzorów. Nie ma w niej dużych (30x30 cm) arkuszy, a nadaje się do każdego projektu. Także do tworzenia layoutów, co chcę Wam dziś właśnie zaprezentować. 
Do mojego LO wybrałam zdjęcie syna grającego na gitarze (to jego najnowsze zainteresowanie). Niestety tym razem nie mogłam poszaleć z pięknymi, pastelowymi, kwiatowymi dodatkami, ale przecież wszystko jeszcze przede mną ;)Pomyślałam, że skoro chłopak to fajnym motywem będzie kieszeń, taka jak w spodniach. Przygotowałam więc sobie taką z białego papieru z fakturą i dodałam ręczne przeszycia. W kieszonce umieściłam część karty do journalingu z napisem "wow" (tym razem wszystkie karty znajdziecie w wygodnym bloczku) oraz zdjęcie, które nakleiłam na kawałek arkusza (bloczek papierów 18x21 cm) w drobne trójkąty.

Skrawki tego papieru wykorzystałam też jako tło dla litery "G" (jak Grać i Gitara), którą potraktowałam jako tytuł tego LO oraz do wykonania borderu na dole skrapa. Jako ozdobniki dodałam dwa trójkąty oraz aparat, które są odbitkami stempli z tego zestawu oraz napisy z zestawu stempli JEST WSPANIALE.


Użyłam też dodatków w postaci elementów papierowych (etykietki) oraz naklejek (gwiazdki).
Mam nadzieję, że choć trochę Was zainspirowałam i ciekawa jestem jakie cuda powstaną w waszych pracowniach przy użyciu naszych nowości. Koniecznie się nimi z nami podzielcie!

A teraz już się żegnam i życzę wszystkim dobrego dnia.
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.