ESSENTIALS - nowa kolekcja już dostępna!

Witajcie!

Dziś nadszedł ten dzień, kiedy nasza najnowsza kolekcja jest już dostępna w naszym sklepie TUTAJ, i szczerze mówiąc mamy nadzieję, że stworzycie przy jej pomocy całą masę wspaniałych prac.
Kolekcja Essentials to nic innego jak uniwersalny zestaw elementów do tworzenia prac na każdy temat- znajdziecie w niej proste wzory, piękne pastelowe kolory, powiew wiosny i świeżości. Chcemy obudzić waszą kreatywność, poprzez różnorodność dodatków i ich dopasowanie do siebie.
Z takim właśnie założeniem wyszliśmy projektując każdy produkt do kolekcji, począwszy on papierów w rozmiarze Notebook, na diecutsach skończywszy.
Zobaczcie więc co znajdziecie w kolekcji Essentials:

Mamy dla Was 5 różnych zestawów stempli do scrapbookingu, w tym zestaw ze słowami w języku polskim. Spójrzcie na te wzory - będą idealne do wszelkich kartek, albumów, skrapów czy notesów. A i tak wiemy, że znajdziecie dla nich jeszcze więcej zastosowań.

5 zestawów stempli pieczątek silikonowych

W bloczku papierów do scrapbookingu znajdziecie 6 dwustronnych papierów 10x21cm, każdego po 3 szt, i jesteśmy pewni ze ten rozmiar was nie zniechęci do tworzenia, w końcu kreatywność do wasze drugie imię, i czasem dobrze wyjść poza wyćwiczone schematy.


Nasze karty do journalingu znalazły swój nowy format - umieściliśmy je w bloczku, w którym każdy wzór jest po 3 sztuki, wszystkie więc są w jednym miejscu, a wybierać możecie ten wzór, który w danym momencie potrzebujecie.Kolekcja Essentials to ogromny wybór naklejek- naklejki z napisami - przeźroczyste i transparentne, również w języku polskim, naklejki kolorowe, z aparatami i wiosennymi motywami kwiatowymi.
To co tworzy uniwersalność tej kolekcji, to kolorowe naklejki Tabs, z różnego rodzaju kształtami w 6 różnych kolorach. Wierzcie nam, po prostu musicie je mieć, bo niezależnie od prac, które robicie, będą idealnie pasować. Jeśli wolisz mieć bardziej wypukły element, po prostu naklej je na  papier lub tekturkę i wytnij.Wisienką na torcie są nasze naklejki 3D w postaci kształtów i kropek - tylko zobaczcie te pastelowe kolory, słodkie jak cukierki.


Kolejna porcja dodatków w naszej kolekcji to zestaw diecutsów- gotowych wyciętych elementów papierowych, gotowych do  wykorzystania w waszych projektach.


Dodatkowo mamy też zestaw kopertek i tabsów do samodzielnego złożenia- rewelacyjny dodatek do wszelkiego rodzaju albumów jako dodatkowe schowki i dodatki.


Całości dopełniają 3 nowe okładki notesów podróżnika, z 12 kartkami białego papieru 120g.Z naszą kolekcją otrzymacie cała masę produktów, dzięki którym stworzycie niesamowite projekty, już nie możemy się doczekać, żeby je zobaczyć. 
Obserwujcie nasz profil na instagramie -@studio.forty oraz na Facebooku -studiofortydesigns aby być na bieżąco z inspiracjami naszego DT.

I jeszcze mała porcja inspiracji: 

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.