You are magic - mini album | AgnieszkaD

Hej, hej, z tej strony Agnieszka i witam się z Wami dziś nowiutką kolekcją TOGETHER - kolekcją łączącą w sobie dwa sezony - jesień i zimę.

Zaczynam od jesiennego projektu, a w zasadzie projektu z końcówki lata, a jest to mini album.

Z sierpniowego wypadu poza miasto powstała mini sesja Karoliny - na koniec lata. Uwielbiam takie sesje zamykać w mini albumach!
Album zrobiony jest na bazie kartonowych kółek o średnicy ok. 8,5 cm, które okleiłam z każdej strony pachnącymi świeżością papierami z kolekcji TOGETHER. Karty ozdabiałam naklejkami, chipboardami i dodatkamiz tej kolekcji oraz stemplami z ubiegłorocznych, jesiennych kolekcji, których w sklepie znajdziecie sporą ilość.
Za pomocą stempli z napisami i papieru w paski (arkusz WARM&COZY) zrobiłam własne die-cutsy, których użyłam m.in. naklejając na zdjęcia.

Widzieliście wczorajszy post z konkursem? Jeśli nie, to zaglądajcie, do wygrania jest właśnie ta piękna kolekcja! Powodzenia!

W projekcie korzystałam z:

Together -zestaw 6 papierów 30,5x30,5cm / paper set of 6  (30,5x30,5 cm) TOGETHER- zestaw naklejek tekturowych /  chipboard stickers set TOGETHER - FALL - color stickers set 

SIMPLE LIFE- color stickers set TOGETHER - 3D sticker set -dots TOGETHER-FALL- zestaw elementów papierowych / ephemera set 

TOGETHER -Frames - zestaw ramek/chipboard stickers set All time fave - stamp set#163 Moments- stamp set#149 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.