Magical Moments - layouts | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka. Wrzesień nas nie rozpieszcza pogodą i zanim na dobre wejdę w jesienne klimaty, cieszę się wspomnieniami z ciepłej końcówki lata.

Na tło layoutu ze słonecznikami wybrałam kontrastujący z nimi papier w kratkę GOOD DAY. Bazę pomazałam białym gesso, a po wyschnięciu pochlapałam złotą akwarelą, która idealnie pasuje do koloru kwiatów.

W pracy użyłam też arkusza notesowego zw gwiazdki oraz wyciętych kart z arkusza MEMORY LINE z ramkami i przeszyciami. Dodatki w tej pracy to ramka, chipboardy, naklejki i diecutsy. Dodatki dobierałam kolorystycznie, więc pojawiły się tu diecutsy z żółtymi elementami oraz granatowy i zielony chipboard.

Jeśli chodzi o stemple, to użyłam tu jednego z moich najulubieńszych zestawów MAGIC oraz WARM&COZY.


Drugą pracę oparłam również na tym samym arkuszu, tyle, że głównie na jego drugiej stronie, z pięknymi, jesiennymi kwiatami.

W przeciwległych rogach białej bazy nakleiłam skrawki arkusza BOHO FALL i jego rewersu - GOOD DAY. Pod zdjęciami umieściłam papiery w wersji notesowej, dodatkami są chipboardy, naklejki ze słówkami oraz naklejki 3D. 

Do wykonania tytułu pracy wybrałam zeszłoroczny, jesienny arkusz stempli SO INSPIRED oraz naklejki ze słówkami.

To wszystko na dziś, trzymajcie się ciepło!
 


W moich pracach korzystałam z:
TOGETHER -01- scrapbook paper /papier do scrapbookingu 30,5x30,5 cm TOGETHER -Notebook edition-bloczek 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18 TOGETHER -06- scrapbook paper /papier do scrapbookingu 30,5x30,5 cm 
TOGETHER- zestaw naklejek tekturowych /  chipboard stickers set  TOGETHER-FALL- zestaw elementów papierowych / ephemera set TOGETHER -Frames - zestaw ramek/chipboard stickers set 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.