Jesienny album || Magda papierowy.cekin


Witajcie !
Wakacje odchodzą już w zapomnienia, a ja wypatruje już z lekkim utęsknieniem jesiennych dni. Postanowiłam więc stworzyć jesienny mini album ze wspomnieniami z zeszłorocznej wycieczki do dyniolandi. Album powstał oczywiście z najnowszej kolekcji Together, która jest połączeniem jesienno - zimowych  klimatów.Okładkę albumu okleiłam pięknym papierem w róże together-01 oraz naklejkami z zestawu ramek oraz jesiennymi  grafikami z zestawu. A na wierzch dodałam napis wycięty z odbitego stempla z zestawu homemade


W środku po jednej stronie zrobiłam kieszonkę na zapiski i zdjęcia. A po drugiej stronie dokleiłam bazę harmonijkę na kilka zdjęć z jesiennego spaceru. 


 
Do ozdobienia kart użyłam jesiennych papierów z kolekcji . Na pierwszej karcie użyłam stempla słoja z zestawu homemade oraz dmuchawca z kolekcji herbarium  dokleiłam napis z tekturki oraz czerwonego dotsa.Na kolejnych stronach powtórzyłam wzór słoja i dmuchawca , bardzo pasuje mi ten motyw do jesiennego klimatu. dodatkowo użyłam napisów transparentnych , które naklejałam  bezpośrednio na zdjęcie bądź na papier, a później wycinałam i podklejałam na dystans. 
Całość albumu utrzymana jest w spójnej kolorystyce i ozdobiona jesiennymi dodatkami, które razem dają ciepły, jesienny klimat. A ptaszki z zestawu Razem są tak urocze, że nie można przejść o bok nich obojętnie. 
Nie mogę już doczekać się  tegorocznych jesiennych wypadów  z których na pewno będą powstawać kolejne mini albumy. Bardzo polubiłam tę formę ozdabiania wspomnień. 

pozdrawiam Magda 

 
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.