Powakacyjny wpis do Art Notebooka | Magda Łuczak Art

Witajcie po wakacjach!

Mam nadzieję, że dobrze spędziliście urlopy! Ja swój zamierzam pamiętać długo jeszcze i na pewno w jesienne i zimowe wieczory będę wracać wspomnieniami do Zatoki.

Nie mam jeszcze wywołanych zdjęć, bo tak naprawdę wróciłam do domu całkiem niedawno, więc dziś pokażę Wam pracę ze zdjęciami z czerwca, ale za to... z nową kolekcją TOGETHER!

To jesienno-zimowa kolekcja, ale z łatwością udało mi się zrobić letni wpis do mojego Art Notebooka.


Jako bazę wykorzystałam papiery z bloczka Notebook Edition, dzięki temu wzory są małe i pasujące do całości.Urocze ptaszki, które zastępują kaczki słabo widoczna na jednym ze zdjęć, pochodzą z zestawu transparentnych naklejek.


Wszystkie die-cuts z lewej strony wpisu to powycinane przeze mnie elementy z kart do journalingu Fall.Prawa strona jest bardziej urozmaicona niż lewa, bo znajdują się na niej dwa małe zdjęcia i różne inne elementy.


Piękny papier w kratkę to również karta do journalingu, a foto-ramka to... też karta!


Jeszcze kilka dodatków: strzałki (chipboardy), dotsy (uwielbiam!) oraz napis, który powstał dzięki stemplowi z zestawu Treasures.


Kiedyś podziwiałam inne scraperki za ich wpisy do TN i byłam pewna, że ja nigdy nie będę ich robić,. Wydawało mi się, że nie umiem. Ale wystarczyło spróbować i okazało się, że to nie jest wcale takie trudne!
Mam nadzieję, że moje wpisy zachęcą Was do eksperymentowania z różnymi rodzajami prac, bo ciekawie jest mieć wspomnienia utrwalone w różny, a nie monotonny sposób.

I... Pamiętajcie, że na hasło MAGDAART10 macie 10% zniżki w sklepie?

Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.