6 Urodziny Studio Forty! Świętujmy je razem!

Cześć!

Dziś mamy dla was wspaniałe wieści!

Po pierwsze, na nasze półki wskoczyła nasza najnowsza kolekcja TOGETHER - znajdziecie tu dużo fajnych, uniwersalnych wzorów, wśród papierów nie zabraknie tez motywów zimowych, które będą idealne na zimę i okres świąteczny.
Wśród dodatków natomiast, będzie podział na te codzienne, z jesiennym klimatem, oraz takie bardziej świąteczne.
Czekają na was naklejki przezroczyste- również po polsku, chipboardy, ramki, elementy papierowe oraz karty journalingowe. Powiększyliśmy ich zestaw do 30 szt, co oznacza, ze każdy wzór macie w dwóch egzemplarzach. Fajna opcja, prawda?
A teraz druga informacja- dziś obchodzimy 6 urodziny naszej marki, w związku z tym mamy dla Was fajny konkurs. Przygotowaliśmy mapkę, która będzie pasować zarówno do skrapów jak i do kartek, czy innych projektów.
Stwórzcie prace do naszej mapki, podzielcie się w komentarzach linkiem do miejsca gdzie możemy ją znaleść- blog, fb, ig, a my wybierzemy osobę która otrzyma od nas paczkę z najnowszą kolekcja!

Macie na to 7 dni- do 11.09.2022- nasz wybór ogłosimy 12.09.

Jedynym wymogiem jest użycie dowolnych materiałów Studio Forty, nie ma znaczenia czy to będzie nowa kolekcja czy starsze- chcemy po prostu zobaczyć waszą kreatywność .

Brzmi fajnie?

No to czas na mapkę, oraz pierwszą prace z najnowszej kolekcji stworzoną przez Agnieszkę Damską.Czekamy z niecierpliwością na wasze prace do 11.09.2022!

Monika & S40 Team

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.