Little stories | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka. Od wczoraj na półkach Studio Forty możecie znaleźć dwie pachnące nowością kolekcje. Ja dziś zapraszam Was do zajrzenia do mojego letnio-jesiennego notesu z kolekcji HERBARIUM.


Ta piękna kolekcja pełna jest ciepłych barw i delikatnych wzorów oraz pasujących stempli i klimatycznych dodatków. Ja się w niej zakochałam! Pierwszą pracą z tej kolekcji jest właśnie ten notes, w którym będę umieszczać wspomnienia z końcówki lata i jesieni.

W tej kolekcji znalazła się kalka ze złotymi motywami roślinnymi, sama kalka wygląda obłędnie i będzie z pewnością wspaniałym dodatkiem do jesiennych prac. Ja kawałka swojej (szkoda mi było ciąć) użyłam na pierwszej stronie notesu.

Oprócz stempli z pięknymi, roślinnymi motywami w kolekcji znajdują się stemple NOTE TO SELF z bardzo fajnym zestawem "karteczek", które świetnie będą wyglądać właśnie w notesach czy plannerach.Kolejna mega fajna sprawa w tej kolekcji to imitacje washi tape, zarówno w postaci stempli (znajdziecie je w dwóch zestawach), jak i uroczych naklejek.Kolekcję dopełniają zestawy die-cutsów, chipboardów, naklejek i elementów do samodzielnego wycięcia. Ja z tą kolekcją spędzę jeszcze duuużo czasu, bardzo mi się ona podoba!

To wszystko na dziś, wpadajcie do sklepu po swoje zestawy!

W pracy korzystałam z:

HERBARIUM-Notebook edition-zestaw 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18 Herbarium 07 - vellum paper / kalka wzorzysta Herbarium- paper die cut elements 

Herbal stories- stamp set#147 Note to self- stamp set#148 So inspired  - stamp set#146 

Herbarium - chipboard stickers set Journal it - color stickers set Seasonal story - transparent stickers (english) 

Notes Podróżnika - Journey Notebook WHITE- HERBARIUM edition

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.