| Katarzyna Kowalicka

 Cześć!

Wrzesień to taki miesiąc, że już nie lato ale jeszcze nie jesień. Zmienia się aura, kolory za oknem stają się bardziej stonowane co bardzo pięknie oddaje kolekcja Herbarium.

I jak sami zauważycie nie ogranicza to nas w tworzeniu - dziś pokażę Wam zestaw na urodziny, który składa się z kartki oraz czekoladownika a powstał w jednej tonacji wybranych z kolekcji.Postanowiłam wykorzystać tym razem tę "naturalną" stronę kolekcji czyli odcienie beżu, brązu czyli występujące w naturze. Chciałam aby wyszło to w stylu clean&simple bo dokładnie tak mi ta kolorystyka pasuje. Mam nadzieję, że takie zestawienie Wam również się spodoba :)Użyłam do kompozycji kart do journaligu, papierowych die-cuts'ów oraz papieru scrapowego i kraftowego, który idealnie współgra z kolorystyką. Chciałam pokazać, że nie musimy wykorzystać całej góry materiałów by stworzyć coś co nam w duszy gra :)
Słowa z zestawu wyciętych elementów oraz słowa na kartach do journalingu wpisały się w zamysł projektu a enamel dots (pasują tutaj tak naprawdę kropki z wielu kolekcji a że ja je uwielbiam to mam wszystkie jakie są dostępne :))Uważam, że kolekcja Herbarium w takiej odsłonie będzie sprawdzała się na wiele okazji, może być elegancka, prosta ale też subtelna. Przekonajcie się sami robiąc prace z jej wykorzystaniem i pochwalcie się w komentarzach gdzie mogę je podejrzeć :)

Życzę Wam pięknych kolorów tej jesieni i pięknych dni :)

Ściskam
Kaha

W swojej pracy wykorzystałam:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.