Zachowuj wspomnienia | Guest Designer Dorota

Witajcie.
 
Mam na imię Dorota, Od 2002 roku jestem czynnym, dyplomowanym nauczycielem, od 2013 roku zajmuję się rękodziełem – scrapbookingiem, mój blog znajdziecie TUTAJ .

Bardzo się cieszę, że mogę pokazać Wam moje prace z materiałów Studio Forty jako gościnna projektantka we wrześniu.

No to do dzieła! 
Przygotowałam dziś dla Was dwa wpisy w Notesie podróżnika, jedną z moich ostatnio ulubionych form zachowywania wspomnień.

Czy warto zachowywać wspomnienia? Warto...
 
One zacierają się i pewne rzeczy nam umykają. Chciałam zachować wspomnienia, aby pamiętać. Kocham przyrodę i jej piękno. Chcę wracać do tych miejsc nie tylko realnie, ale również oglądając swoje wpisy w art journalu. Mimo, że mieszkam niedaleko to miejsce odwiedziłam pierwszy raz.
Znacie Jaworzno? Jeżeli nie to koniecznie odwiedźcie te piękne miejsca, zabierzcie ze sobą kocyk, zróbcie piknik. Zachwyćcie się i złapcie oddech.

Wykorzystane materiały pochodzą z nowej kolekcji: HERBARIUM. Jest idealna dla miłośników przyrody i nie tylko. Jest to kolekcja, która jest rewelacyjna do wszelakich prac. Pasuje do tworzenia kartek, albumów i scrapów.

Do tej pory nie mogłam się przekonać do chipboardów, ale każda kolejna kolekcja, również i ta, aż się prosi o to, aby ich użyć. Ogromnym pozytywnym zaskoczeniem były dla mnie tekturki - są po prostu świetne. Ma elementy do wycinania, które uwielbiam. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie użyła naklejek przeźroczystych. Pasują zawsze.

Dodatkowo użyłam mediów do chlapania, które nadały urok i akcent tym wspomnieniom.


Pozdrawiam serdecznie!
Dorota


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.