Autumn in my photo notebook I Papierowy Skrawek

 Cześć! 

Mam na imię Asia, a w scrapowym świecie działam pod pseudonimem Papierowy Skrawek. Z wielką radością dołączyłam do DT Studio Forty, a dziś przedstawiam moją pierwszą inspirację. 

Od jakiegoś czasu interesuję się makro fotografią i jeśli tylko mam czas, to biegnę gdzieś w tzw. teren z  aparatem fotograficznym. Oczywiście to dopiero moje pierwsze kroki, ale pasja całkiem mnie pochłonęła. Zebrałam już całkiem sporą kolekcję zdjęć, ale ciągle brakowało mi pasujących do nich papierów i innych dodatków, aby zacząć prowadzić foto notes. Do czasu, gdy pojawiała się kolekcja HERBARIUM w Studio Forty. Strzał w dziesiątkę! Sami zobaczcie:

Ciepłe kolory papierów pięknie eksponują zdjęcia, które mają nieco tajemniczą aurę. W tej kolekcji znajdziecie odcienie brązu, beże i pudrowy róż. Idealne kolory jesieni. 


Są tu również fantastyczne dodatki w postaci tekturek, kawałków washi tapes i oczywiście moje ulubione stemple, których nie mogło zabraknąć w moim notesie. Nie kolorowałam ich zbyt intensywnie, aby ładnie wkomponowały się w całość.


Wykorzystałam również elementy do wycinania: tagi, napisy i obrazki z suszonymi kwiatami. Do tego kilka ramek i naklejek. I wpisy gotowe.

Wyszło dość minimalistycznie, ale taki właśnie był mój zamiar. 

Mam nadzieję, że moja inspiracja przypadła Wam do gustu. Dajcie znać w komentarzach. 

Papierowy Skrawek

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.