Wakacyjne wspomnienia - mini album | AgnieszkaD

 

Hej hej, tej strony Agnieszka :) Uwielbiam lato i wakacje, Wy pewnie też! A w takie upalne dnie, jakie bywają ostatnio chciałoby się uciec gdzieś nad wodę! Póki co siedzimy w mieście i czekając na urlop wspominamy wypady z dawnych lat. Jeden taki gorący weekend na działce sprzed ponad 10 lat właśnie zamknęłam w mini albumie.Bazą albumu jest biały karton, który pocięłam na prostokąty o wymiarach 10x12 cm i pochlapałam szarą i cytrynową akwarelą. Na tak przygotowaną bazę naklejałam paski papierów z bloczka BOM DIA, zdjęcia, cudne DIE CUTsy również z kolekcji BOM DIA oraz naklejki 3D i inne.

 

 

Hitem lata w STUDIO FORTY są KALKI!!! W swojej pracy użyłam tej w kwiaty jako przekładek w albumie. Myślę, że użycie kleju na kalce nie jest wskazane, ale na pewno można użyć taśmy dwustronnej, u mnie świetnie sprawdziły się przeszycia. Dzięki właśnie tej kalce przypomniałam sobie o maszynie do szycia! Użyłam jej do jeszcze kilku przeszyć w albumie, głównie do elementów DIE CUT.Nie mogło obyć się bez stemplowania, ja lubię czarnym tuszem, który dodaje pracom kontrastu. Użyłam tu głównie stempli z tegorocznej, letniej kolekcji z małym dodatkiem zeszłorocznych kolekcji.Album ma kilka rozkładanych stron, za którymi kryją się kolejne fotki.
Do pokazania został już tylko tył okładki. Uwielbiam mini albumy, to chyba jest ten rodzaj prac, których tworzenie sprawia mi największą przyjemność, a jeszcze jak się ma pod ręką takie dodatki, to praca składa się sama!

Ściskam Was ciepło!

W albumie korzystałam z:

BOM DIA -paper pad- bloczek papierów 15x15cm Good Vibes 07 - vellum paper / kalka wzorzysta Bom Dia - paper die cut elements 

Bom Dia- 3D sticker set -dots / naklejki wypukłe- kropki Good vibes- 3D sticker set -dots / naklejki wypukłe- kropki So romantic- 3D sticker set -dots / naklejki wypukłe- kropki 

 


1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.