Album tagowy od Scrapczaka

09:00 0 Comments

Dzieńdoberek!

Co powiecie na połączenie pasteli z soczystymi barwami lata? Do tego szczypta papierowych dodatków i błyszczących kropelek. Zamknęłam je w tagowym albumie na małe, wakacyjne fotografie. Jeżeli macie ochotę zrobić podobny, zachęcam do sprawdzenia filmiku z live'a, podczas którego powstał.

Do zrobienia takiego albumu nie potrzeba wiele. Choć my, scraperzy, lubimy przepych dodatków ;) Ja swój album zrobiłam na bazie arkuszy 15x15 Good Vibes. Do wyboru macie aktualnie w sklepie jeszcze 3 różne kolekcje takich bloczków. Zerknijcie po nie do sklepu tutaj.


Ten album to taki ekspresowy pamiętniczek na wspomnienia. Ekspresowy, bo wbrew pozorom nie musiałam aż tak dużo ciąć - dodatkami w albumie są gotowe wycięte elementy, które znajdziecie tutaj.


Miejsca na zdjęcia oznaczyłam stempelkiem aparatem z zestawu stempli Let's Party. Dzięki temu każdy wie, że tutaj ma znaleźć się fotka. Mój album jest przewidziany na zdjęcia o wymiarach 5x7 cm. Maty mają 5,5x7,5 cm.


Jak widzicie, nie zabrakło także ulubionych wielu z Was naklejek kropelek. Nowiutkie kolorki znajdziecie tutaj. Ciekawym elementem, jakiego użyłam, to absolutna nowość u StudioForty, czyli kalka. Zerknijcie jakie to jest czadowe: tutaj link do sklepu.

Do następnego!
Magda Scrapczak

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.