Summer good vibes |Katarzyna Kowalicka

 Cześć!


Lato, wakacje to dla większości czas podróży, wypadów weekendowych czy dłuższych wycieczek.
Dni są długie więc można dużo miejsc odwiedzić i wiele zobaczyć - szkoda byłoby nie skorzystać z tego czasu :)


A jak wiemy jak są podróże czy wycieczki to są też zdjęcia i powstają później albumy, wpisy w travelersach czy inne formy na zachowanie wspomnień.

Dawno nie pokazywałam Wam swoich wpisów w travel journalu więc dziś nadrabiam :)

Jest to wspomnienie z jednodniowej wycieczki w obrębie mojego województwa - na takie krótkie wypady zawsze znajdzie się czas i można odkryć wiele ciekawych miejsc.
Robiąc wpisy z tego wypadku postanowiłam, że zbieram wszystkie wakacyjne papiery, dodatki, stemple oraz elementy ozdobne w jednym miejscu i mam się świetnie bawić :)

Udało nam się odwiedzić kilka fajnych miejsc, spędzić wspólnie czas i mamy co wspominać - jak widzicie zdjęć sporo mam i super spędziłam czas na komponowaniu wszystkiego.

Karty do journalingu bardzo dobrze mi się wpisały w całą koncepcję - jeszcze nie robię projekt life'a ale zawsze karty znajdą miejsce w moich projektach :) służą jako małe "zakrywajki" gdy chcę coś sobie zapisać ale by nie było to widoczne od razu, podklejam na nich zdjęcia a także są świetną ozdobą.Bardzo lubię też wycinać elementy z papierów - czy to tych dla nich dedykowanych czyli na przykład z okładek małych bloczków czy z dużych kolekcji a także właśnie z kart do journalingu. Ostatnio wycinałam też elementy z kalki - co możecie zobaczyć poniżej na zdjęciach. I kalka posłużyła mi również jako jedna z warstw przy kompozycji - ma wiele możliwości i zastosowań :)

Oczywiście nie byłabym sobą jakbym nie wykorzystała enamel dotsów i chipboardów :) Uwielbiam wycinać ale czasami też chętnie rozkładam taki zestaw już gotowych elementów i działam.
A kropki... no tak to kolejny po stemplach taki mój mały świr - ja znajdę dla nich miejsce wszędzie!

Mam nadzieję, że Was zainspirowałam do własnych projektów journalowych, że będziecie z tego czerpać dużo radości a po latach uśmiechniecie się wspominając.
Z mojej strony możecie liczyć na spam w tym temacie bo urlop dopiero przede mną ;)

Trzymajcie się ciepło, odpoczywajcie, zwiedzajcie i niech uśmiech niech nie schodzi z Waszych twarzy :)

Ściskam!
KahaW swojej pracy wykorzystałam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.