Wakacje w PL | AgnieszkaD


Cześć, z tej strony Agnieszka i witam Was jeszcze bardzo wakacyjnym wpisem. W tym roku wakacje mieliśmy krótsze niż zwykle, ale za to po raz pierwszy od wielu lat wyjechaliśmy tylko we dwoje! Zgadnijcie jak było!To był cudowny wypad nad polskie morze, a nasze wspomnienia uwieczniłam w całorocznym albumie PL.Do oprawy tych fantastycznych chwil użyłam produktów Studia Forty, głównie tegorocznych, ale nie tylko. Znajdziecie tu również kilka dodatków z zeszłorocznych kolekcji, głównie będą to naklejki, a konkretnie naklejki ze słówkami, które bardzo fajnie się sprawdzają w tego typu albumach.
Jednak znakomita większość kart i dodatków pochodzi z tegorocznyej letniej kolekcji BOM DIA oraz  letniego kitu DOCUMENTER. Ale tak na prawdę do zrobienia fajnej rozkładówki wystarczą niemalże same zdjęcia, spójrzcie poniżej.
 

Tu oprócz mnóstwa zdjęć z kilkuminutowej sesji użyłam zaledwie trzech kart, trzech stempli i kilku naklejek.


Ale oczywiście dodatki są bardzo fajne i są po to aby ich używać. I są takie strony, na których ich sobie nie żałuję. Lubię stemple i chipboardy, a jak mogę je połączyć, to już jest w ogóle jest super i tak też jest w naszej letniej kolekcji. Na poniższej stronie użyłam również tych mega słodkich, malutkich i kolorowych spinaczy, które znajdziecie w dziale z dodatkami. Na rozkładówce z ostatniego wieczoru znowu mam mnóstwo zdjęć, zaledwie dwie karty i dosłownie kilka dodatków. Ale są to tak fajne karty i dodatki, że chyba nic innego tutaj nie potrzeba.To wszystko na dziś, a w następnym poście pokażę Wam już nową, jesienną kolekcję! Nie mogę się doczekać! Dobrej i zdrowej jesieni Wam życzę!


 Na stronach użyłam:2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.