COZY TIME & NORDICA | KATARZYNA KOWALICKA

 Cześć!


Mój ulubiony miesiąc właśnie trwa :) do tej pory w tym czasie wyjeżdżaliśmy na rodzinny wypoczynek ale w tym roku nastała szkoła i musieliśmy zmienić plany czyli odpoczynek zaplanowaliśmy w wakacje.


Szkoda mi tego czasu bo wszystko mi odpowiada - pogada, wyludnienie, kolory i zapachy :) ale może jeszcze się uda się wrócić do tej tradycji.


Dziś przychodzę do Was z nowymi kolekcjami! I bardzo się cieszę, że mogłam wreszcie coś z nich zrobić bo przyznacie sami, że są piękne :)


Przewrotnie zacznę od kolekcji NORDICA ;) tak wiem, mamy wrzesień i dla niektórych do świąt szmat czasu ale ja zimową kolekcję wykorzystałam w trochę "niezimowy" sposób. Powstała z niej kartka ślubna w pudełku. Moim zdaniem zarówno motywy na papierach jak i kolorystyka sprawdzi się w każdych okolicznościach.
Jak zapewne wiecie uwielbiam wycinać elementy z papieru :) I tutaj poszalałam, wycięłam wszystkie elementy z arkusza i proszę jak ładnie się ułożyły w kompozycji.


Kolekcja COZY TIME uśmiechała się do mnie barwami jesieni, spokojem oraz delikatnością. A jako, że travel journal jest moją ulubioną formą kolekcjonowania wspomnień to nie mogło być inaczej i tym razem - wykorzystałam ją do wpisów.Oczywiście co się da wyciąć to ja wytnę - ale to już wiecie ;) grafiki tematycznie nawiązują do czasu spędzanego w domu, jesiennych wieczorów, smaków potraw ale także roślinności.Stemple z napisami sprawdzają się doskonale zarówno odbijane bezpośrednio na pracy jak i na papierze a potem wycinane. Lubię właśnie tak je wykorzystywać bo dają mi dodatkową warstwę i efekt przestrzenności.
A jakie piękne journaling cards są w kolekcji! Bardzo je lubię używać we wpisać, część z nich ma miejsce na notatki, piękne grafiki i zdjęcia.

I moje ulubione naklejki na transparentnym tle :) używam ich na zdjęciach, papierach i każdych możliwych miejscach.
Mam nadzieję, że jesteście zdrowi, wypoczęci po wakacjach a dzieci chodzą do szkół :)

Zbierajcie wspomnienia by mieć co robić w długie jesienne wieczory z wykorzystaniem nowych kolekcji od S40 :)

Ściskam!
Kaha
W swoich pracach wykorzystałam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.