Jesienny czas w TN | Magda

 Nowe kolekcje zawsze bardzo motywują do działania. Ostatnio nie mam wiele czasu na tworzenie, ale od czego są późne wieczory i noce? :) W Notesie Podróżnika (Wędrowca) użyłam kolekcji COZY TIME, pełnej cudownych, ciepłych kolorów, nawiązań do przytulności, domu, codzienności. To klimat, jaki idealnie sprawdzi się jesienią i zimą.Notes zapełniłam zdjęciami z wycieczki do fantastycznego miejsca, które warto zobaczyć. To ogrody Kapias w Goczałkowicach - Zdroju. Zdjęcia zrobione są latem, ale z odpowiednimi dodatkami dobrze pasują także do jesieni. Mam nadzieję, że i jesienią uda mi się tam pojechać i zapełnić nowymi zdjęciami pozostałe karty notesu.
 
Ciepłe kolory kolekcji doskonale komponują się ze zdjęciami przyrody, starej chaty. Nowoczesne w formie grafiki świetnie kontrastują z klimatem zdjęć.
 
Grafiki to mocna strona kolekcji - na kartach PL, papierach - dużych i małych arkuszach. Wzory są cudne, można je również wyciąć z papierów i wykorzystać jako die cutsy.
 
W notesie użyłam stempli Domestic Goddes oraz Cozy Home. Wybrałam z nich napisy oraz obrazki, pasujące do zdjęć. Część z nich odbiłam bezpośrednio na kartach notesu, część pokolorowałam kredkami akwarelowymi i wycięłam tak przygotowane odbitki.Zachęcam do używania Notesu Podróżnika jako pamiętnika, albumu, notesu z wyjazdu. Łatwo go zapełnić zdjęciami, jest sporo miejsca na notatki, a do ozdobienia wystarczą w zupełności stemple, kredki i farby.

Pozdrawiam serdecznie


Wykorzystane produkty:

 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.