Kolorowe powroty | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Dziś słońce pięknie rozlazło się po mieście więc zrobiło się od razu milej i radośniej.
Ja trochę tęsknię za intensywnością wiosennych barw w otoczeniu, za ich nasyceniem i ferią kolorów.
Ale już za chwilę objawi nam się wiosna, pierwsze jej oznaki już widać pośród nieśmiałej zieleni podłoża więc trzymam kciuki za nadejście :)

A tymczasem by choć trochę tych barw sobie stworzyć wokół sięgnęłam do kolekcji DAYDREAM gdzie mam tyle barw, że jakbym była na łące.


Wykorzystałam ją do wpisów w moim travelersie.  I od razu się uśmiechnęłam :)
Oczywiście nie mogło zabraknąć stempli i naklejek. Bardzo lubię korzystać z naklejek i nie ma znaczenia z jakiej są kolekcji bo zawsze w swojej kolekcji znajdę pasujące do okazji :)Drugą, zaraz po scrapowaniu, pasją jest czytanie książek. Oczywiście jako psychofan stempli mam i takie związanie z czytelnictwem :) 


Tym razem posłużyły mi do oprawy zdjęć własnie związanych z moją pasją. Oczywiście książkę ze zdjęcia polecam również ;)


I naklejki na transparentnym tle bardzo Wam polecam, sprawdzają się na każdej powierzchni. Na papierze, zdjęciach czy ceramice wyglądają wyjątkowo. Oczywiście moje są z poprzednich kolekcji ale to takie wpisy "powrotowe" w travelersie więc i kolekcje minione użyte :)


Dziś mam kolejne plany książkowe więc taka strawa dla ducha będzie :) No i słońce za oknem dodaje energii więc korzystajmy z czasu wolnego i czerpmy.

Ściskam!

KahaW swojej pracy wykorzystałam

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.