Layout "Live simply" | Ania KomendaWitajcie. Dzisiaj moja kolej na małą porcję inspiracji. Jak pewnie już wiecie - lubię kolory. A najlepiej całą ich tęczę od razu. Jesienną jej odmianę, z ciepłymi barwami, namalowałam sobie na layoucie.


Stworzyłam tak naprawdę swój własny, osobisty i niepowtarzalny papier skrapowy w rozmiarze 30*30 cm. Jako bazy użyłam papieru akwarelowego a samą tęczę namalowałam akwarelami.Ponieważ użyłam techniki mokre na mokrym (czyli zwilżyłam tło najpierw czystą wodą) kolory pięknie się ze sobą zlały i nie widać tu ostrych linii przejść między nimi.


Wykorzystalam jesienne zdjęcia, na którym widać ręce Gabrysi pozującej mi  z kasztanami w wielkim poświęceniu, marudzącej że kłuje i mam szybko cykać :D Napis do zdjęcia (i tu wielka tajemnica) po prostu pasował kolorystycznie i nie przeczył treścią samej pracy, ale nie doszukujcie się za tym wielkiej filozofii ;)
Zależało mi, żeby jak najwięcej tła pozostało widoczne, skoro już tak się namęczyłam z tym malowaniem ;). Ozdobiłam więc tylko jedną krawędź dodając jesienne dodatki ze Studio Forty, szeregując je kolorystycznie.
Świetnie sprawdziły się tu naklejki - koła jak i transparentne. Dodałam też trochę stemplowanych motywów, jak kropelki czy strzałki.
Muszę Wam powiedzieć, że bardzo mi się ten layout podoba - idealnie oddaje mój styl i osobowość.

Wykorzystałam następujące produkty:

Ania

5 komentarzy:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.