Lubię wracać tam gdzie byłam... | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Też tak macie, że jak wpadnie Wam w ręce lub oko zdjęcie z czasów minionych to na chwil kilka zadumacie się nad nim, uśmiechniecie i wrócicie wspomnieniami do tego wydarzenia, miejsca, ludzi?
Ja ten stan uwielbiam!
Od zawsze wolałam fotografie od filmów i chyba tak mi już zostanie :)

Przy przeglądaniu pudełka ze zdjęciami wpadły mi takie dwa, które zobaczycie na pracy poniżej.
I wspomnienia wróciły... zdradzę Wam, że możecie tam dostrzec szefową Studio Forty :)


Postanowiłam, że skoro już tak się wpomnieniowo zrobiło to trzeba layout zrobić :)
Kolekcja LUNARE z niewielką domieszką innych kolekcji idealnie wpasowała się w konwencję pracy.Stemple kwiatowe odbiłam na papierze akwarelowym i perłowymi farbami akwarelowymi pokolorowałam odbitki. Nie chciałam wprowadzać dodatkowych kolorów ale też chciałam uzyskać efekt połysku i delikatności - chyba się udało :)
Uwielbiam w stemplach to, że mogę dopasować ich kolorystykę do danego projektu - nie muszę szukać dodatków, które będą dopasowane tylko sama nadaję im kolor i strukturę. Ale wiecie - psychofani tak mają ;)Naklejki pasują zawsze i wszędzie :) Ja już mam swoją kolekcję uzbieraną odale wiecie - jak tylko gdzieś upatrzę nowe swoim sokolim wzrokiem - to nie przejdę obojętnie :)
One świetnie dopełniają całości i pasują idealnie :)Wciąż żałuję, że tak niewiele layoutów robię bo świetnie się przy tym bawiłam. Czas to zmienić!
A Wy lubicie tę formę? Robicie?
Jeśli nie to spróbujcie koniecznie bo może tak jak i mnie przypadnie ich robienie do gustu :)

Ściskam!

Kaha


W pracy wykorzystałam
2 komentarze:

  1. layouty są świetne, ale przyznaję, ze mam ich mało na koncie. Czas to zmienić. Twój jest super, przywołał miłe wspomnienia i nadzieje, ze choć termin zmieniony uda się spotkać na Skrapowisku i w tym roku

    OdpowiedzUsuń
  2. Layouty lubię, ale daaaawno ich nie robiłam. Może to kwestia wywoływania zdjęć? Za rzadko to robię...
    Twój layout - genialny!!!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.