Urodzinowy zestaw | Anna K.

Cześć, tu Aka!
nieustannie tworzę w klimacie kosmicznym. Dziś za sprawą bohatera książki z dzieciństwa, która pozostaje w głowie na całe życie. Powstał taki urodzinowy zestaw kartkowo - słoikowy.
Postać na kartce narysowałam sama, wszystko dookoła, czyli motywy kosmiczne, zrobiłam za pomocą stempli z kolekcji Lunare. Część jest nastemplowana na obrazku, część pokolorowana, wycięta i podklejona na kosteczkach.

Uzupełnieniem kartki jest podświetlany słoik, oczywiście w tym samym klimacie i z tym samym bohaterem. Postaci ulepiłam z modeliny; a żeby były lepiej widoczne we wnętrzu, to w nakrętkę wkleiłam lampkę na baterie. 
Słoik pierwotnie chciałam ozdobić stemplami, jednak żaden tusz, nawet ten permanentny do kolorowania stempli nie dawał rady. I wtedy wpadłam na pomysł użycia transparentnych naklejek! Nie zasłaniają tego, co w środku słoiczka, a spełniają swoją rolę w "robieniu" kosmosu :)

Naklejki na czterech arkuszach, znajdziecie w sklepie w wersji polskiej i angielskiej

A Wy używacie naklejek w swoich pracach?Do wykonania kartki i ozdobienia słoika użyłam:

       

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Lunar-Garden-stamp-set106/988 https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Space-Travel-stamp-set107/989  


    
   2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.